مدیر طرح - فروش آنلاین فایل

دانلود ها Archive - لیزر سی ان سی

1,579 views بار
باکس دایره مدل درب دیافراگم

باکس دایره مدل درب دیافراگم

  باکس های دارای درب همراه پاسخگوی انواع نیازهای گوناگون بوده اند و از این جهت مدل های متفاوتی از آن تولید و طراحی میشود. باکس دایره مدل درب دیافراگم را با قاطعیت میتوان یکی از زیباترین آن ها به شمار آورد که هم اکنون میتوانید آن را دانلود نموده و از آن بهره ببرید.

1,472 views بار
جا مدادی مدل قلعه

جا مدادی مدل قلعه

  طرح های لوازم تحریر همواره میتواند جزو طرح های پر فروش باشد و هم اکنون یکی از این طرح ها را به صورت یک جا مدادی مدل قلعه آماده نموده ایم که بسیار زیبا و جا دار طراحی آن انجام شده است. فایل جا مدادی مدل قلعه کاملا تست شده و صد درصد سالم می باشد.

1,482 views بار
جا مدادی مدل فیل

جا مدادی مدل فیل

  طرح جا مدادی مدل فیل طرحی جالب و کودکانه برای استفاده در میزهای تحریر و قفسه های دانش آموزان می باشد که بسیار کارامد و زیبا طراحی شده است. همچنین فایل جا مدادی مدل فیل کاملا تست شده و به صورت سالم برای دالود مهیا می باشد.

1,635 views بار
شلف مدل سگ

شلف مدل سگ

  طرح شلف مدل سگ یکی از شلف های پرطرفدار ما است که به صورت یک سگ با نمک طراحی و آماده شده است و پیشنهاد می کنیم که شما نیز از این طرح در تولیدات خود بهره ببرید. فایل طرح شلف مدل سگ کاملا تست گردیده و به صورت سالم قرار گرفته است.

130,000 ریال 0 خرید پرداخت و دانلود
2,246 views بار
طرح لانه گنجشک

طرح لانه گنجشک

  به درخواست تعدادی از کاربران دوستدار طبیعت و حیوانات تصمیم گرفتیم که طرحی برای لانه پرندگان آماده نماییم که همانگونه که در تصویر قابل مشاهده است در ابعاد و ظاهری عالی طراحی شده است. این طرح به راحتی قابل برش و پیاده سازی است و کاملا قبل از انتشار آن را تست نموده ایم.

1,267 views بار
طرح سبد میوه

طرح سبد میوه

  برای علاقه مندان به این سبک طراحی ها هم اکنون طرح سبد میوه را آماده نموده ایم که در صورت نیاز می توانید با پرداخت هزینه ای اندک آن را دانلود نمایید. لازم به ذکر است که فایل طرح سبد میوه کاملا تست شده و سالم در سایت قرار گرفته است.

2,021 views بار
جای کلید

جای کلید

  طرح جای کلید که به شکل یک کلبه همراه با درخت با دیزاین و جزییات بالا طراحی شده است و می تواند در کنار دیزاین منازل بسیار مناسب و چشم نواز باشد. فایل طرح جای کلید کاملا به صورت تشت شده و سالم در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

70,000 ریال 0 خرید پرداخت و دانلود
1,502 views بار
زیر لیوان طرح پالت

زیر لیوان طرح پالت

  به درخواست شما کاربران محترم فروشگاه مدیرطرح, زیر لیوان طرح پالت را آماده نموده ایم که آن را دانلود نموده و مورد استفاده قرار دهید. این طرح در عین سادگی بسیار پرکاربرد و پر فروش است. فایل زیر لیوان طرح پالت کاملا تست شده و سالم در دسترس قرار دارد.

1,592 views بار
طرح برای جای خودکار

طرح برای جای خودکار

  طرح جا خودکاری یک طرح شیک و زیباست که می تواند جلوه بخش میزهای اداری و میز تحریر باشد. این طرح در ابعاد استاندارد و به صورت پایه دار طراحی شده است. فایل طرح برای جای خودکار کاملا تست شده و همچنین ۱۰۰ درصد سالم می باشد.

1,383 views بار
طرح ارگانیزر

طرح ارگانیزر

  همانطور که در تصویر مشخص است در این مطلب از فروشگاه مدیر طرح فایل طرح ارگانیزر را برای استفاده شما عزیزان آماده نموده ایم. فایل طرح ارگانیزر کاملا تست شده و صد درصد سالم می باشد که پس از پرداخت لینک دانلود در دسترس شما قرار خواهد گرفت.